Про нас

Мене звати Катерина РафальськаМене звати Катерина Рафальська. Вже 5 років наша компанія є дистрибютором товарів Kitchen Craft в Україні. Це тисячі задоволених покупців, сотні найменувань товару та десятки надійних партнерів по всій країні.

За цей час зростав і Kitchen Craft. Сьогодні компанія входить до світового концерну LifetimeBrands Inc., в портфоліо якого є багато брендів кухонного приладдя, посуду та інших товарів домашнього вжитку.

Саме завдячуючи цій співпраці, ми розширили асортимент товарів, доповнивши його дизайнерський посудом та декором від надсучасного англійського бренду Creative Tops та вишуканого американського бренду Mikasa.

Тому, наразі, наш сайт – це одне місце, в якому можна купити кухонний посуд для приготування страв та випічки, обробки та сервірування, кухонне приладдя, ножі та ємкості для зберігання. Більше 5000 найменувань, що поєднують улюблену традиційність та трендову сучасність.

Товари Kitchen Craft здобули десятки нагород в галузі товарів домашнього вжитку:

Kitchen Craft здатен простими повсякденними речами на кухні та за столом заряджати енергією на весь день, давати задоволення від зустрічей з друзями, проведення часу наодинці, приготування чогось смачного та приємного для тих, кого любите.

Kitchen Craft – це дуже особливий бренд. Ми не женемося за масовими продажами. Нашою цінністю є неповторність покупця та його потреб, задоволення від процесу покупки, дарування дарунків та використання в дії наших товарів.

Купити в 1 клік
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×