Наші бренди

Kitchen Craft

Компанія Kitchen Craft була заснована в 1850 році чоловіком на ім’я Томас Плант і виготовляла металеві товари для дому. Тривалий час вона носила ім’я свого засновника, змінивши його лише в 1996 році. Дизайн та розробка товарів відбувається у Великобританії, звідки реалізуються більше 4000 товарів для дому в найбільших універмагах країни, спеціалізованих магазинах посуду, інтернет та магазини подарунків, а також у більше 80 країн світу.

Kitchen Craft має більше 20 основних колекцій, які надзвичайно різняться по стилю та застосуванню, тому кожен може щось до душі і закохатися в цей бренд. Дизайнери компанії постійно слідкують за останніми трендами приготування, сервірування та декору з метою розробки високоякісних товарів, які б надихали і розкривали крила покупців.

Creative Tops

Creative Tops - була заснована в 1996 році як виробник скляних робочих поверхонь для столу. В 1998 році розширила лінійку тацями, а потім дуже швидко повним асортиментом суміжних товарів: килимки для столу, підставки під гаряче, таці, чашки, столовий посуд, текстиль, кухонні аксесуари та ще багато іншого. На сьогодні це один з найбільших британських виробників кухонного приладдя, столового посуду та сервірувальних аксесуарів, товари якого продаються у більш як 60 країнах.

Mikasa

Mikasa – американський бренд, який визнаний в світі як лідер моди столового посуду, бокалів, товарів для бару, столових приборів та декору. Якість та вишуканий дизайн стали синонімами бренду Mikasa впродовж останньої половини століття.

Джордж Аратані (George Aratani) започаткував компанію в 1948 році в штаті Каліфорнія як імпортер столового посуду. В 1957 році була змінена назва на Mikasa, а за 20 років товари бренду посіли головні полиці в найбільших універмагах країни (Bloomingdales, Macy’s, May Department Stores Company та інших).

Найкращі світові дизайнери столового посуду та виробники по всьому світу відстежують світові тренди та застосовують останні технології. І, як результат, створюють товари, які гарно виглядають, якісно зроблені та адекватно коштують.

Купити в 1 клік
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×