Історія бренду

Дозвольте відрекомендуватись - Kitchen Craft

Сімейна компанія, заснована в 1850 році, сьогодні Kitchen Craft є одним з найбільших виробників кухонних утварів у світі. Команда компанії і широка дистриб'юторська мережа у всьому світі - все і кожна об'єднана загальним призначенням: запропонувати клієнтові функціональні та інноваційні товари для приготування, обробки, обслуговування та консервування продуктів; для професійних кулінарів, для дітей, для незабутніх подарунків.

Трішки історії

Сімейна компанія дідуся Томаса Планта була заснована в далекому 1850 році. Початковим видом діяльності було виробництво і оптовий продаж металевих виробів і предметів побуту. Тепер же компанія належить трьом онукам великого засновника - Ендрю, Річарду і Пітеру, що успішно розвивають свій глобальний бізнес під брендом Kitchen Craft, настільки ж упізнаваним і шанованим в області кухонного начиння.

Наша продукція

У своєму арсеналі компанія має понад 3500 створених в Великобританії товарів, які успішно продаються в торгових центрах, спеціалізованих посудних лавках, садових центрах, в інтернеті і поштою по всій Великобританії і в понад 80 країнах світу. Наша мета - забезпечити нашим партнерам широкий вибір товарів різного стилю, надихати на нові ідеї і допомогти запропонувати клієнту або відвідувачеві саме те, що зробило б повсякденне життя зручнішим, функціональніша і щасливішим.

Реальний вибір

Смаки людей дуже різноманітні, і щоб задовольнити будь-які бажання, в рамках бренду Kitchen Craft були створені колекції абсолютно різних стилів. Ці колекції надзвичайно розширюють вибір, при цьому полегшують пошук, так як все це Kitchen Craft. Kitchen Craft - це назва компанії, але в той же час це найбільший бренд. Загальна кількість товарів повсякденного використання цієї колекції перевищує 600. Крім цього на сторінках каталогу, в розділі "Колекції", розміщені інші напрямки, які безсумнівно надихнуть на кулінарні подвиги і внесуть різноманітність у повсякденне життя.

Купити в 1 клік
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×